Tyle mnie odwiedziło.

czwartek, 21 października 2010

Natchniona.

Przeglądałam, przeglądałam Wasze strony i natchniona  http://penelopisfreebies.blogspot.com/ wykonałam sobie taką o to zawieszkę. Dziewczyny jesteście boskie, wielkie dzięki za inspiracje.

sobota, 16 października 2010

I znowu zakładka.


 Tak, w końcu  zrobiłam coś dla siebie. Powstała nowa zakładeczka z moim monogramem, którą od razu wykorzystałam i wsunęłam do właśnie czytanej książki. Zastanawiam się, czy robię w ogóle jakieś postępy w tym krzyżykowaniu, gdyż ciągle haftuję tylko coś drobnego, a te większe prace to tylko tak dłubię od czau do czasu? No i ciągle jeszcze nie jestem zadowolona z jakości tych krzyżyków a to wszystko przez to, że oglądam Wasze cuda.

wtorek, 12 października 2010

Notesikowo.


Tak u mnie dzisiaj notesikowo w końcu rozpoczął się nowy rok akademicki więc niech te moje duże pociechy mają coś do notowania.

środa, 6 października 2010

Urodzinki.

  Moja najukochańsza i zresztą jedyna bratanica właśnie skończyła 4 latka. Z tej okazji postanowiłam
wyhaftować dla niej taki właśnie różowy ręczniczek.

niedziela, 3 października 2010

Troszkę jesieni.


 W związku z tym,  że chciałam u siebie troszeczkę kolorowej jesieni postanowiłam coś malutkiego wyhaftować. I tak też powstał breloczek do kluczy, który zastąpił taki jeden już bardzo zniszczony. Z jednej strony jeżynki a  z drugiej borowiki, które obrodziły tego roku.