Tyle mnie odwiedziło.

sobota, 20 marca 2010

Tym razem karteczka.


Tym razem powstała taka mała karteczka. Zrobiłam ją na prośbę brata, który chce odwiedzić sąsiadów i pogratulować im z okazji narodzin dziecka. Tak naprawdę to nie wiedział, czy jest to dziewczynka, czy chłopiec więc musiałam zrobić uniwersalną. Myślę, że taka może być.

piątek, 19 marca 2010

Zakładeczki
Zakładeczka dla córeczki a druga dla córki koleżanki z okazji urodzin.Podobno się ucieszyła.

niedziela, 7 marca 2010

A tak zaczynałam ....


To jest moja pierwsza praca. Po prostu pewnego dnia kupiłam wszystko co według mnie wystarczyło do haftowania i postanowiłam wykonać te obrazki. Wtedy nawet do głowy mi nie przyszło, czy kanwa jest odpowiednia, że należy rozdzielić mulinę a na dodatek powycinałam materiał praktycznie równo ze wzorem. Mało tego po skończeniu byłam nawet bardzo zadowolona bo w końcu to moja pierwsza praca. Dobrze, że nie widać lewej strony bo tam katastrofa. I tak sobie leżą biedaczki w szafie bo właściwie to nigdzie się nie nadają. Cieszę się że zbiegiem czasu zaczyna wychodzić mi co raz lepiej a natchniona pracami hafciarek na innych blogach próbuję i próbuję.

czwartek, 4 marca 2010

Paczuszka wymiankowa z okazji Dnia Kobiet...Po powrocie z pracy czekała na mnie bardzo miła niespodzianka. Otrzymałam swoją pierwszą wymiankową paczuszkę. Prezencik był fantastycznie zapakowany, gdyby nie ciekawość co znajduje się w środku, nigdy bym go nie rozpakowała :). Jednak nie mogłam się powstrzymać w końcu ciekawość to pierwszy stopień do piekła. W środku znalazłam przepiękne pudełeczko, trafiające w mój gust idealnie, z racji tego, że kocham róże. Wewnątrz znalazła się kawa i małe co nieco. Bardzo dziękuje Ago, sprawiłaś mi wielką radość. :)

wtorek, 2 marca 2010

Wymianka z okazji Dnia KobietMiesiąc temu zapisałam się na swoja pierwszą wymiankę.
Z powodu braku bloga niestety informuję o tym dopiero teraz. Ja swoja paczuszkę już wysłałam. Powędrowała do Matricaria. Sądząc po poście spodobała się, co bardzo mnie cieszy i zachęca do dalszego haftowania. Teraz pozostaje mi tylko czekać na to co przyniesie listonosz. Bardzo dziękuje za organizacje tak wspaniałej zabawy. W przyszłości planuję brać udział w kolejnych wymiankach.

Nefertiti- Królowa EgiptuPo wielu tygodniach ciężkiej, ale przyjemnej pracy w końcu udało mi się skończyć moją Nefertiti. Wzór zaczerpnęłam z miesięcznika "Haft Polskie" maj/czerwiec 2009. Wielkość 80/140 krzyżyków. Niedługo planuje zabrać się za coś większego. Mam nadzieję, że rezultat Wam się podoba.

Balerina w burger barze....Ostatnio znalazłam w internecie bardzo ciekawy wzór. Tak mnie rozbawił, że natychmiast musiałam go wyhaftować. Tytuł obrazka " Balerina w burger barze", choć moim córką raczej kojarzy się z amerykańską nastolatką.